STRONA GŁÓWNA

 MEDYCYNA ESTETYCZNA

 LARYNGOLOGIA - ZABIEGI

 ALERGOLOGIA

 KONTAKT / CENNIK 

dr hab. med. Marek Modrzyński

DYPLOMOWANY
LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Usta to wizytówka całej twarzy, na której skupia się wzrok rozmówcy.
Zmysłowe, wydatne wargi stały się marzeniem wielu kobiet, stąd tak
bardzo popularne stały się zabiegi zwiększające ich objętość oraz podkreślające ich kształt i kontury.Wiele pań marzy o pięknych, kształtnych ustach. Niestety nie każdą z nich natura obdarzyła harmonijnym ich kształtem. Dodatkowo wskutek upływu czasu, działania promieni słonecznych, dymu papierosowego i innych szkodliwych czynników nad górną wargą pojawiają się zmarszczki, które należą do jednych z najbardziej nielubianych, gdyż naprawdę „dodają lat”.

Na szczęcie obecnie jest na to rada - przy pomocy wstrzyknięć preparatów kwasu hialuronowego można nie tylko powiększyć usta, ale też poprawić ich kontur, nawilżyć je, usunąć zmarszczki, a w rezultacie odmłodzić.
 


Zabieg nie jest długi - trwa zwykle ok. 30 min i jest prawie bezbolesny, gdyż zawsze stosuje się znieczulenie miejscowe (specjalnym kremem lub stomatologiczne). Po wstrzyknięciu żel dodatkowo wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki lub modelując kontur ust.

Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić i przez kilka dni utrzymywać reakcje typowe dla każdej iniekcji, takie jak niewielki obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie, ból i świąd oraz nadmierna wrażliwość na dotyk w miejscu wstrzyknięcia. Objawy te ustępują zwykle samoistnie w ciągu 1-2 dni po wstrzyknięciu preparatów.

Okres utrzymywania się efektu zabiegu to średnio 6-9 m-cy, ale można go przedłużyć kolejnymi, uzupełniającymi wstrzyknięciami.

MAŁOINWAZYJNE ZABIEGI LARYNGOLOGICZNE

LECZENIE CHRAPANIA - POLIPY NOSA - PRZEROST MAŁŻOWIN NOSOWYCH - PRZEROST MIGDAŁKÓW - CZĘSTE ANGINY - UZALEŻNIENIE OD KROPLI - BEZDECH SENNY - KRWAWIENIE Z NOSA
INHALACJE AMSA - PERFORACJA PRZEGRODY NOSA - MIGRENY BOTOKS - SKRZYWIENIE PRZEGRODY NOSA - ZAPALENIE ZATOK - PŁUKANIE ZATOK - OTYŁOŚĆ A CHRAPANIE

 STRONA GŁÓWNA

 MEDYCYNA ESTETYCZNA

 LARYNGOLOGIA - ZABIEGI

 ALERGOLOGIA

 KONTAKT / CENNIK