STRONA G??WNA

LARYNGOLOGIA - ZABIEGI

ALERGOLOGIA

MEDYCYNA ESTETYCZNA

KONTAKT / CENNIK

x


 

dr hab. med. Marek Modrzyński

lekarz medycyny estetycznej

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE
- ZABIEGI ESTETYCZNE -

Button Text

 

  • slider jquery
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
jquery gallery by WOWSlider.com v7.8

 

 

X

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE
- ZABIEGI ESTETYCZNE -

Nie wiesz od czego zacząć ? To nic niezwykłego.
 
Ilość metod i urządzeń jakie wykorzystuje się we współczesnej medycynie estetycznej jest oszołamiająca. I choć nie ma jednego uniwersalnego sposobu postępowania idealnego dla każdego, to kilka rodzajów zabiegów wybieranych jest przez pacjentki zdecydowanie częściej niż inne. Jest to spowodowane z jednej strony tym, że pewne identyczne oznaki upływu czasu pojawiają się u nas wszystkich w podobnym wieku, z drugiej strony zaś faktem, że przedstawione poniżej techniki można łączyć przez co uzupełniają się one wzajemnie dając niekiedy spektakularne efekty

ZMARSZCZKI MIMICZNE W OBRĘBIE GÓRNEJ CZĘŚCI TWARZY

Tu zdecydowanie największe znaczenie ma toksyna botulinowa określana potocznie jako "botox". Zabieg z jej wykorzystaniem niweluje poprzeczne zmarszczki na czole, kurze łapki wokół oczu i tzw. lwią zmarszczkę. Krótki zabieg dający szybkie i spektakularne efekty na wiele tygodni. Najlepsza alternatywa inwazyjnych zabiegów kosmetycznych służących powstrzymaniu objawów starzenia.

BRUZDY I ZMARSZCZKI W DOLNYCH PARTIACH TWARZY

Tutaj najpopularniejsze są tzw. wypełniacze, a wśród nich z uwagi na szeroki wachlarz zastosowań i bezpieczeństwo kwas hialuronowy. Przy pomocy kwasu hialuronowego modelować można usta, spłycać fałdy nosowo-wargowe, korygować tzw. marionetki, zapadniętą dolinę łez czy też przywracać objętość policzkom, okolicy skroni, itp. Stosunkowo krótkie zabiegi w miejscowym znieczuleniu, dające wielomiesięczne efekty estetyczne i harmonijny efekt końcowy. Przy bardzo licznych bruzdach i zmarszczkach poza kwasem hialuronowym zastosowanie znajdują też inne substancje takie jak np. Skulptra i Radies. W ostatnich latach szybko rozwijającą się techniką niwelowania zmarszczek są też tzw. nici liftingujące.

OGÓLNE OZNAKI STARZENIA SIĘ SKÓRY

Czas płynie nieubłaganie dla każdego z nas, a pewne czynniki zewnętrzne dodatkowo przyspieszają proces starzenia się skóry, która traci sprężystość i elastyczność, robi się wiotka, pojawiają się na niej plamki i przebarwienia, czasami poszerzone naczynka czy nadmiernie widoczne pory. W tych sytuacjach dobrym rozwiązaniem są zabiegi, które mają na celu wywołanie wytwarzania w skórze nowego kolagenu, a przy okazji złuszczenie starych, brzydkich warstw naskórka. Typem zabiegu, który spełnia te oczekiwania jest zabieg laserowy z wykorzystaniem tzw. lasera fraksalnego (fraxel lub pixel). Kilkakrotne powtórzenie tego zabiegu daje postępującą, wyraźną poprawę jakości skóry, która staje się bardziej elastyczna, świetlista i gładka.

SŁABE NAWILŻENIE, SPADEK JĘDRNOŚCI I ELASTYCZNOŚCI
- UTRZYMYWANIE SKÓRY W DOBREJ KONDYCJI -

Skóra dla prawidłowego funkcjonowania, a co za tym idzie młodego i wypoczętego wyglądu potrzebuje szeregu substancji odżywczych, mikroelementów, czynników wzrostu, witamin, itp. Nie wszystkie z nich mogą być dostarczane w postaci pokarmów, a tym bardziej w postaci najdroższych nawet kremów czy maseczek, dla których naskórek stanowi nieprzepuszczalną barierę. Jednym z doskonałych rozwiązań tego problemu jest tzw. mezoterapia bezigłowa, która dzięki wykorzystaniu wyrafinowanych technologii pozwala w całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny sposób dostarczyć w głąb skóry najprzeróżniejsze mieszanki rewitalizujących substancji. Zabieg jest krótki, a jego systematyczne powtarzanie w istotny sposób spowalnia procesy starzenia i likwiduje drobne zmarszczki. Podobnie regeneracyjnie i odświeżająco na skórę działają specjalnie dobrane pilingi chemiczne.


 

 

LOKALNE NAGROMADZENIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

- czyli usuwanie tłuszczu bez skalpela -

 

W wielu przypadkach mamy do czynienia z sytuacją gdy pomimo prawidłowego odżywiania się i odpowiedniej aktywności fizycznej tu i ówdzie dochodzi do nadmiernego gromadzenia się tkanki tłuszczowej. Predysponowane miejsca to podbródek, brzuch, pośladki, uda i biodra. Nie zawsze w takich wypadkach konieczne są radykalne i inwazyjne zabiegi, takie jak odsysanie tłuszczu, zmniejszanie żołądka, itp.. W wielu przypadkach doskonałe efekty dają zabiegi określane potocznie jako lipoliza iniekcyjna uzupełnione masażem wibracyjnym lub ultradźwiękowym (kawitacja ultradźwiękowa). Seria zabiegów potrafi dać zaskakująco dobre efekty.

 

 

 

PRZEBARWIENIA - TEŻ MOŻNA JE WYELIMINOWAĆ

 

Brązowe plamy na twarzy, szyi czy dłoniach bez względu na to czy są to tylko piegi czy też większe zmiany z reguły są elementem bardzo niepożądanym. Na szczęście w chwili obecnej istnieje kilka ciekawych możliwości pozbycia się takich defektów kosmetycznych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje terapia z zastosowaniem preparatu DERMAMELAN lub jego pochodnych, która nie tylko likwiduje przebarwienia, ale dodatkowo przywraca skórze świeży koloryt i blask. Co ważne zabieg jest jednorazowy i trwa zaledwie kilka minut - resztę robisz już sam w domu. Tak więc na pewno warto spróbować

 

 


POSZERZONE NACZYNKA I RUMIEŃ

 

Poszerzone naczynka krwionośne najczęściej lokalizują się na policzkach i w rejonie skrzydełek nosa, a poza twarzą na nogach. Z wiekiem mogą się poszerzać, rozgałęziać i może być ich coraz więcej. W wielu przypadkach problemowi temu zaradzić może seria zabiegów z wykorzystaniem intensywnego pulsacyjnego źródła światła, czyli tzw. IPL lub światła laserowego (laser diodowy. Wykorzystać tu można również fale o częstotliwości radiowej.

 

 

 

AKTYWNY TRĄDZIK I POZOSTAŁOŚCI PO NIM

 

Trądzik młodzieńczy - nie ma chyba nic bardziej denerwującego niż krostki pokrywające całą twarz. Jeśli konwencjonalne leczenie zawodzi warto wspomóc je podejmując próbę zastosowania którejś z metod wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Metodą, która często daje wyśmienite wyniki jest specjalny piling chemiczny, likwidujący bakterie w zaskórnikach, a dodatkowo złuszczający uszkodzoną przez trądzik warstwę rogową naskórka. Powstający w następstwie procesów regeneracyjnych nowy naskórek jest gładki i wygląda zdrowiej. Jeśli nie masz już natomiast aktywnej postaci trądziku, a pozostały po nim jedynie brzydkie zanikowe blizny, to pomóc ci może seria zabiegów z wykorzystaniem lasera faxel.

 

 

 

ROZSTĘPY I CELULIT

 

Obydwie patologie stanowią bardzo złożony i oporny na leczenie problem. Istnieją jednak zabiegi estetyczne, które dają szansę istotnego zniwelowania tych defektów, w szczególności jeśli zabiegi wykonuje się systematycznie i w pewnych kombinacjach. Najczęściej stosowane procedury to mezoterapia z użyciem specjalnych koktajli leczniczych, zabiegi z użyciem lasera fraxel, pilingi likwidujące współistniejące przebarwienia skóry oraz pobudzający wytwarzanie w skórze kolagenu zabieg RADIAGE (termaż). Warto spróbować gdyż opisane zmiany same nie znikną, a nie leczone z wiekiem mają tendencje do pogłębiania się.

 

 


 

GÓRA STRONY
 

X

 

POZOSTAŁE ZABIEGI ESTETYCZNE

 

 


BOTULINA - "BOTOX"


KWAS HIALURONOWY

LIPOLIZA - AQUALYX

LASERY FRAXEL / PIXEL

PILINGI CHEMICZNE
 

FOTOGALERIA


NAJCZ?CIEJ WYBIERANE ZABIEGI ESTETYCZNEREJESTRACJA
 

STRONA G??WNA

LARYNGOLOGIA - ZABIEGI

ALERGOLOGIA

MEDYCYNA ESTETYCZNA

KONTAKT / CENNIK